Unikátní wellness salon s pleťovými ceremoniály, pracující výhradně s non toxic kosmetikou na základě botanických znalostí a aromaterapie.

Spojili jsme profesionální kosmetickou praxi s holistickým přístupem a non toxic zásadami.


Jako jediní nabízíme autorský koncept pleťových ceremoniálů, do kterých zapojíme všechny Vaše smysly.

Věříme v moudrost našeho těla i pokožky a ctíme jeho přirozené procesy.


Pečujeme o Vás výhradně non toxic kosmetikou bez kompromisů.


Každé ošetření je vždy individuálně nastavené dle aktuálních potřeb pleti.

Unikátní pleťové ceremoniály

Pleťové ceremoniály jsou autorský koncept celostních wellness procedur, které jsou důmyslně propojené skrze vůně, masáže, bylinky, krystaly a mnoho dalšího. Jedná se o holistickou, nejen kosmetikou praxi, při níž využíváme prvky aromaterapie, hydroterapie, termoterapie, fototerapie, manupresury a krystaloterapie.

Rozmazlujeme Vás unikátně sestavenou péčí plnou bylin a aktivních rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality. Soubor autorských masáží a kosmetických procedur je v souladu s přirozenými funkcemi Vaší pokožky.

Ceremoniál doprovází cíleně zvolená linie navazujících aromateraputických vůní, které vnímáme jako jeho důležitou součást, provází celé ošetření a podporují komplexní účinek procedury.

Zapojíme všechny Vaše smysly. Těšit se můžete na léčivou hudbu, benefitně zvolený bio nápoj a lázeň rukou či nohou a jejich opečování. Nezapomínáme ani na vlasovou pokožku a Vaše vlasy. Všechny tyto promyšlené kroky vedou ke komplexnímu efektu s celostním přesahem na Vaši pleť, tělo i mysl.

Dopřejte si hlubokou relaxaci a čas pouze pro sebe. Věnujte si ceremonii.

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Aromarelax

Relaxační pleťový ceremoniál s aromaterapeutickým přesahem navržený dle Vašich aktuálních potřeb. Zahalte se do botanických vůní, které si Vaše pleť, tělo i duše právě nyní žádají.


Vonný profil —  bylinný, individuálně upraven na míru klientce

Masáž —  relaxační, dle aktuálních potřeb a naladění

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie

Doporučený věk —  15 let a více

Typ pleti —  všechny typy pleti

Délka ceremonie —  120 min

Cena —  2500 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Glow

Harmonizační ceremoniál plný květin, po kterém budete zářit. Pohlazení pro duši, které Vám přinese okamžité vypnutí, rozjasnění a sjednocení pleti. Je krásné být ženou.


Vonný profil — hladivý, jemně květinový, ženský

Masáž — harmonizační s konturovacími prvky

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie

Doporučený věk — 18+

Typy pleti — všechny typy pleti, zejména pleť mdlá, nesjednocená, s pigmentovými skvrnami, se změnami pigmentu či struktury po akné

Délka procedury — 120 min

Cena — 2500 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Anti-age

Delikátní péče s pěstícím a liftingovým efektem plná vzácných ingrediencí. Nechte se hýčkat tím nejluxusnějším z botanického světa. Proměňte se v královnu.


Vonný profil — květinový, delikátní, smyslný

Masáž — stimulující, konturovací s aktivací lymfatických bodů

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie

Doporučený věk — 25+

Typ pleti — pleť zralá či s projevy prvních známek stárnutí, vhodné pro suchou i problematickou pleť, doporučujeme i v případě pnoucí pleti či pleti s šupinkami a lišejem 

Délka procedury — 120 min

Cena — 2500 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Boost

Stimulující ceremoniál plný antioxidantů a vitamínová bomba pro Vaši pleť, která bude štavnatá, vypnutá a zářit zdravím. Nová energie pro Vaši pokožku i mysl.


Vonný profil — šťavnatý, citrusový, květinový

Masáž — stimulující a energizující

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou, masáž a zábal rukou, nápoj, krystaloterapie, fototerapie

Doporučený věk — 18+

Typ pleti — všechny typy pleti, zejména dehydratovaná, mdlá, nesjednocená, s pigmentovými skvrnami, potřebující rozzářit, stimulovat a rychleji regenerovat

Délka procedury — 120 min

Cena — 2500 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Detox

Očistný ceremoniál pro pleť, tělo i mysl zacílený na hloubkové čištění a podporu detoxikačních procesů nejen v pokožce, ale i v celém těle. Zažijte pocit znovuzrození.


Vonný profil — bylinný, zelený, citrusový s hořkými podtóny

Masáž — relaxační s aktivací lymfatických bodů

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň chodidel, masáž a zábal chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — všechny typy pleti, dále pleť problematická, s výraznými projevy akné a pleť se změnami pigmentace, doporučujeme při přechodu na non toxic péči jako první očistu pleti od konvenčních produktů

Délka procedury — 120 min

Cena — 2500 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Gentle

Hluboce relaxační jemná ceremonie se zklidňujícím a regeneračním efektem pro citlivou pleť se sklonem k ekzémům a alergiím. Pohlazení pro Vaši pleť i duši.


Vonný profil — velmi jemný bylinný, individuálně upraven dle případných alergií

Masáž — velmi jemná, zklidňující a relaxační

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — citlivá reaktivní pleť s projevy ekzému a alergií, doporučujeme v i případě preferencí jemných vůní a neparfémované kosmetiky

Délka procedury — 120 min

Cena — 2500 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Deep

Ceremoniál pro Vaši pleť i duši doprovázený medicínou ceremoniálního kakaa, sílou bylin, krystalů a vykuřovadel za zvuků meditační hudby. Nechte se hýčkat a vnímejme všemi smysly náš nejdelší ceremoniál s přesahem.


Vonný profil — delikátní kořeněný a uzemňující, navozující pocit hlubokého uvolnění a meditace

Masáž — intenzivně uvolňující a relaxační

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie

Doporučený věk — 18+

Typ pleti — všechny typy pleti

Délka procedury — 150 min

Cena — 3000 Kč

Kosmetické rituály

Pleťové rituály jsou kratší kosmetická ošetření cílená na základní pravidelné čištění pleti. Jedná se o pleťové minimum, které je dobré pleti dopřát.

Veškeré rituály jsou unikátně sestavenou kosmetickou péčí plnou bylin a aktivních rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality. Součástí je autorská masáž a kosmetické procedury jež jsou v souladu s přirozenými funkcemi Vaší pokožky.

Celé ošetření doprovází cíleně zvolená linie navazujících botanických vůní, které vnímáme jako důležitou součást, provází celé ošetření a podporují komplexnější účinek procedury.

Oproti ceremoniím není součástí procedury péče o ruce, nohy a vlasovou pokožku.

Najděte si chvilku. Dopřejte pleti beauty rituál.

KOSMETICKÝ RITUÁL

Clean

Základní hloubkové čištění na míru aktuálním potřebám jakékoli pleti. Celý rituál je efektivně zacílen na očistu pokožky a její následnou regeneraci a zklidnění. Zbavte se nepotřebného a vykročte vstříc novému.


Vonný profil — bylinný, unisex

Masáž — stimulující, prohřívací, pročišťující

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, oil cleansing method, obličejová masáž, peeling, maska, závěrečná péče, nápoj

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — všechny typy pleti. Dále pak problematická, aknózní a inklinující k ucpávání pórů. Procedura se osvědčila též v případě pnutí, lišeje či šupinek na pleti

Délka procedury — 60 min

Cena — 1400 Kč

KOSMETICKÝ RITUÁL

Teen

Zábavný pleťový rituál pro dospívající slečny i chlapce zaměřený na první jemné čištění a vytvoření správného návyku netoxické péče o pleť. Pravidelná péče nemusí být nuda.


Vonný profil — šťavnatý, sladký, bylinkový

Masáž — velmi jemná, svižnější a zábavná

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, obličejová masáž, maska, závěrečná péče, nápoj

Doporučený věk — 10-15 let

Typ pleti — mladistvá, dívčí i chlapecká, s prvními projevy ucpávání pórů

Délka procedury — 50 min

Cena — 1100 Kč 

Celostní přístup

Věříme v moudrost našeho těla i pokožky a jeho přirozené procesy a provázanost. Holisticky na úrovni botanických znalostí i aromaterapie Vám pomáháme celostním přístupem vyléčit problémy na pleti, těle i duchu.

Botanické znalosti

Síly bylin a rostlinných ingrediencí využíváme na úrovni botanických znalostí. Jednotlivé procedury na sebe navazují tak, aby spolu rostlinné ingredience synergicky spolupracovaly a podpořily se navzájem v účincích na pleti.

Aromaterapie

Každý ceremoniál doprovází cíleně zvolená linie navazujících botanických vůní, které vnímáme jako důležitou součást, provází celé ošetření a podporují komplexní účinek procedury a obohacují jej o aromaterapeutický zážitek.

Netoxická kosmetika

Jsme jediný striktní kosmetický salon, kde o Vás pečujeme pouze non toxic produkty a ctíme přirozené principy a funkce pokožky. Pokud tedy o svou pleť pečujete dle zásad non toxic, nemusíte mít strach k nám zavítat. Jsme na stejné vlně a složení čteme za Vás.

Individuální přístup

Žádná z ceremonií není stejná. Na začátku každé z nich probíhá konzultace pleti, na základě které se upraví volba vhodných kosmetických přípravků. O každou pleť je tak pečováno skutečně správnými a vhodnými ingrediencemi, které mají potenciál a vhodné benefity právě pro Vaši pokožku.

V případě, že jste našimi klientkami a prošly jste si individuální konzultací s Petrou, je možné přirozeně navázat na výstup z této konzultace.

Udržitelnost

Víme, že non toxic životní styl není jen o složení kosmetiky. Ctíme jej proto i napříč celým vedením salónu, o který se staráme v souladu s ekologií a zero waste. Jednorázové pomůcky používáme jen tam, kde je to skutečně nutné v souladu s hygienickými nařízeními.

Naše značky

Hýčkáme Vás pečlivě vybranými kosmetickými non toxic produkty značek Alma, Anela, Aroma ateliér, dieNikolai, Florihana, Indívo, Inlight, Jagaia, Mylo, Omorfia, Sonnentor, Weleda, Wooden Spoon a mnoha dalšími.

Vegan a Cruelty free

Veškeré produkty, které používáme, jsou zcela přírodní a netestováné na zvířatech. Dále nabízíme možnost veganského ošetření, při kterém u některých procedur nahradíme produkt, obsahující včelí vosk veganským.

Energetická očista

Protože nejsme jen klasický kosmetický salón, ale místo, kde se ženám dopřává uvolnění a odpočinku, o prostor se staráme i z energetického hlediska. Po každé klientce salón energeticky čistíme za pomocí soli, vykuřovadel a krystalů. Jsou to právě ty detaily, které z Non Toxic Beauty dělají oázu, kde se cítíte jako v ráji.

Každé ošetření je zážitkem

Každý ceremoniál je jedinečný a to nejen díky Vám. Pokaždé se můžete těšit na jiné vůně, vjemy a byliny, se kterými Vás opečujeme. Součástí je vždy jiná autorská masáž s promyšleným kosmetickým efektem na pleť.

Biobavlněný textil

Pečujeme o Vás výhradně bio bavlněným textilem, který pereme pracími prostředky značky Sonett vhodnými i pro ekzematiky a alergiky.

Péče o ekzematiky

Vytvořili jsme unikátní pleťový ceremoniál přímo určený pro ekzematiky a majitele alergické a reaktivní pokožky. V této proceduře jsme se vyhnuli rostlinným alergenům a naopak volili ingredience zklidňující, regenerační a blahodárné právě pro tento typ pleti. Na začátku procedury navíc probíhá konzultace pleti a počítá se s případnou úpravou ceremonie dle potřeb a alergií. Textil, který používáme během procedur je z biobavlny a praný nedráždivými pracími prostředky Sonett bez vůně.

Kdo jsme?

Vesmír nás dal dohromady a tak jsme spojily síly. Snoubíme non toxic přístup k pleti a botanické znalosti s profesionální kosmetickou praxí a touhou Vás rozmazlovat. V souladu s přírodou. S Vámi. S láskou.

— Petra a Nikol

Genius loci

Náš wellness salon sídlí v samém srdci Plzně. Jedinečné genius loci historického domu z 15. století, stojícím na gotických základech, které jsou přímo propojeny s plzeňským historickým podzemím.

Úžasnou atmosféru a energii místa podtrhnou původní kamenné zdi, trámová konstrukce stropů a teplá masivní dubová podlaha.

Non Toxic Beauty je fúzí moderního kosmetického přístupu, interiérového minimalismu s ryzí historií a návratem k bylinám a důvěře v přírodu a její sílu.

Kosmetický salon
Non Toxic Beauty

Bezručova 25
301 00 Plzeň 3 – Vnitřní Město

Otevírací doba dle objednaných klietek.

+420 792 651 441
beauty@nontoxiclife.cz

Chcete zažít pleťovou ceremonii na vlastní kůži?

Rezervujte si svůj termín na telefonním čísle +420 792 651 441 nebo na emailu beauty@nontoxiclife.cz

DOBRÉ VĚDĚT PŘED OBJEDNÁNÍM

V případě pleťových ceremoniálů počítejte s lázní nohou nebo rukou (dle Vašich preferencí a kontraindikací), je proto dobré přijít v pohodlném, volném oblečení či je možnost vysvléct se do bavlněné plachty a županu.

Volitelná součást ceremoniálů je aplikace sér do pokožky hlavy a vlasů. S olejem na hlavě odcházíte, necháváte jej pár hodin působit a následně doma vymyjete. Je dobré počítat se zamaštěním vlasů. V případě, že o tuto část procedury nebudete mít zájem, vynecháme jí.

STORNO PODMÍNKY

Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit na Vámi objednaný termín a nepodaří se Vám jej nejlépe udat kamarádce, mamince či někomu známému, je nutné nám o tom dát vědět.

Ještě před Vaším příchodem do salónu probíhají přípravy na proceduru (příprava masek, peelingů, bylinných napářek a mnoho dalšího). V případě, že nám termín neodhlásíte, veškerá kosmetika a byliny se připravují zbytečně a musíme je vyhodit, což je kromě neekonomického a neekologického aspektu, také projev neúcty vůči přírodě, která nám tyto dary dává a nerespektující vůči Nikol, která si na Vás vyhradila čas a termín již nikomu jinému nenabídne.

Zrušení termínu více než 48 hodin předem – bez poplatku.

Zrušení termínu 48 hodin a méně předem – platba 50% ceny procedury na pokrytí nákladů spojených se zmařenou procedurou.

Nedostavení se na proceduru bez zrušení termínu – platba 100% ceny na pokrytí nákladů spojených se zmařenou procedurou plus na kosmetiku, která se před procedurou zbytečně připravuje a následně likviduje.