Unikátní wellness salon s pleťovými ceremoniály, pracující výhradně s non toxic kosmetikou na základě botanických znalostí a aromaterapie.

Spojili jsme profesionální kosmetickou praxi s holistickým přístupem a non toxic zásadami.


Jako jediní nabízíme autorský koncept pleťových ceremoniálů, do kterých zapojíme všechny Vaše smysly.

Věříme v moudrost našeho těla i pokožky a ctíme jeho přirozené procesy.


Pečujeme o Vás výhradně non toxic kosmetikou bez kompromisů.


Každé ošetření je vždy individuálně nastavené dle aktuálních potřeb pleti.

Při ceremoniálu jsem pocítila dotek všech pěti smyslů. Vůni bylin, chuť čokolády, dotek uvolňující masáže, poslech uklidňující tónů, shlédnutí prastaré architektury.

Veronika Green — ceremoniál Anti-age

Detox byl okamžitě znát už v den procedury. Druhý den byla pleť zklidněná a akné výrazně zahojené. Musím jej určitě zopakovat. Procedura mě motivovala zajít na individuální konzultaci a pojmout péči komplexně. Velká spokojenost.

Elena Mašková — ceremoniál Detox

Bylo to jedno velké ach. Přenádherný prostor, úžasná Nikol a do puntíku vychytaný ceremoniál. Jsem opečovaná jako ještě nikdy a těším se na další.

Eliška Havlíková — ceremoniál Gentle

Ceremonial Boost byl opravdu slast. Promyšlený do posledního detailu. Všechny ty vůně, chutě, atmosféra a nejúžasnější péče z rukou Nikolky. Nádhera!

Dana Loukotová — ceremoniál Boost

Ráj na zemi! Velký relax a boží netradiční vůně. Už teď se těším na další.

Barbora Konečná — ceremoniál Aromarelax

Bylo to naprosto úžasné. Hned poté jsem na pleti a vlasech viděla rozdíl. A všechny ty vůně. Slečna je moc milá a má zlaté ruce.

Marcela Jelínková — ceremoniál Detox

Deep byl nádhernou lázní pro tělo i duši. Pleť je více svěží a jemnější. Vše promyšleno do nejmenšího detailu - horká lázeň, napářka, bylinky, olejíčky, krystaly, ceremoniální kakao, vykuřovadla. A ten prostor! Tohle není obyčejná kosmetika, ale jedinečný prožitek a hluboké uvolnění.

Petra Chadimová — ceremoniál Deep

Má suchá pleť je krásně hydratované ještě několik dní po proceduře. Velmi chci vyzdvihnout lázeň, masáž a zábal nohou. Kromě úžasného relaxu, jsem poprvé v životě měla nohy jako v peřince a né ledové, jako na klasické kosmetice. Během ceremonie mi hlavou stále běžela myšlenka, ať to nikdy neskončí.

Ivana Horská — ceremoniál Anti-age

Šla jsem do salonu s velkým očekáváním a odcházela s pocitem, který jej absolutně předčil. Pleť je vyživená, rozzářená a vypnutá i týden po ošetření. Moc oceňuji i péči na doma. Děkuji z celého srdce.

Vlasta Janouškovcová — ceremoniál Boost

Unikátní pleťové ceremoniály

Pleťové ceremoniály jsou autorský koncept celostních wellness procedur, které jsou důmyslně propojené skrze vůně, masáže, bylinky, krystaly a mnoho dalšího. Jedná se o holistickou, nejen kosmetikou praxi, při níž využíváme prvky aromaterapie, hydroterapie, termoterapie, fototerapie, manupresury a krystaloterapie.

Rozmazlujeme Vás unikátně sestavenou péčí plnou bylin a aktivních rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality. Soubor autorských masáží a kosmetických procedur je v souladu s přirozenými funkcemi Vaší pokožky.

Ceremoniál doprovází cíleně zvolená linie navazujících aromateraputických vůní, které vnímáme jako jeho důležitou součást, provází celé ošetření a podporují komplexní účinek procedury.

Zapojíme všechny Vaše smysly. Těšit se můžete na léčivou hudbu, benefitně zvolený bio nápoj a lázeň rukou či nohou a jejich opečování. Nezapomínáme ani na vlasovou pokožku a Vaše vlasy. Všechny tyto promyšlené kroky vedou ke komplexnímu efektu s celostním přesahem na Vaši pleť, tělo i mysl.

Dopřejte si hlubokou relaxaci a čas pouze pro sebe. Věnujte si ceremonii.

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Aromarelax

Relaxační pleťový ceremoniál s aromaterapeutickým přesahem navržený dle Vašich aktuálních potřeb. Zahalte se do botanických vůní, které si Vaše pleť, tělo i duše právě nyní žádají.


Vonný profil —  bylinný, individuálně upraven na míru klientce

Masáž —  relaxační, dle aktuálních potřeb a naladění

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk —  15+

Typ pleti —  všechny typy pleti

Délka ceremonie —  140 min

Cena —  2800 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Glow

Harmonizační ceremoniál plný květin, po kterém budete zářit. Pohlazení pro duši, které Vám přinese okamžité vypnutí, rozjasnění a sjednocení pleti. Je krásné být ženou.


Vonný profil — hladivý, jemně květinový, ženský

Masáž — harmonizační s konturovacími prvky

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 18+

Typy pleti — všechny typy pleti, zejména pleť mdlá, nesjednocená, s pigmentovými skvrnami, se změnami pigmentu či struktury po akné

Délka procedury — 140 min

Cena — 2800 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Anti-age

Delikátní péče s pěstícím a liftingovým efektem plná vzácných ingrediencí. Nechte se hýčkat tím nejluxusnějším z botanického světa. Proměňte se v královnu.


Vonný profil — květinový, delikátní, smyslný

Masáž — stimulující, konturovací s aktivací lymfatických bodů

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, zapracování sér galvanickou terapií s 24K zlatem, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 25+

Typ pleti — pleť zralá či s projevy prvních známek stárnutí, vhodné pro suchou i problematickou pleť, doporučujeme i v případě pnoucí pleti či pleti s šupinkami a lišejem 

Délka procedury — 140 min

Cena — 2800 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Boost

Stimulující ceremoniál plný antioxidantů a vitamínová bomba pro Vaši pleť, která bude štavnatá, vypnutá a zářit zdravím. Nová energie pro Vaši pokožku i mysl.


Vonný profil — šťavnatý, citrusový, květinový

Masáž — stimulující a energizující

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou, masáž a zábal rukou, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 18+

Typ pleti — všechny typy pleti, zejména dehydratovaná, mdlá, nesjednocená, s pigmentovými skvrnami, potřebující rozzářit, stimulovat a rychleji regenerovat

Délka procedury — 140 min

Cena — 2800 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Detox

Očistný ceremoniál pro pleť, tělo i mysl zacílený na hloubkové čištění a podporu detoxikačních procesů nejen v pokožce, ale i v celém těle. Zažijte pocit znovuzrození.


Vonný profil — bylinný, zelený, citrusový s hořkými podtóny

Masáž — relaxační s aktivací lymfatických bodů

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň chodidel, masáž a zábal chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — všechny typy pleti, dále pleť problematická, s výraznými projevy akné a pleť se změnami pigmentace, doporučujeme při přechodu na non toxic péči jako první očistu pleti od konvenčních produktů

Délka procedury — 140 min

Cena — 2800 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Mama — NOVINKA

Radostná oslava pro ženy připravující se na novou životní etapu i pro Ty, které se v ní již nacházejí. Péče bez kontraindikovaných kosmetických ingrediencí a esencí pro těhotné a kojící ženy. Dopřejte si chvilku pro sebe, zasloužíte si to.


Vonný profil — květinový, pudrový, veselý s tóny sladkých citrusů

Masáž — harmonizační, antistresová a relaxační

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — všechny typy pleti, včetně citlivé

Délka procedury — 140 min

Cena — 2800 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Gentle

Hluboce relaxační jemná ceremonie se zklidňujícím a regeneračním efektem pro citlivou pleť se sklonem k ekzémům a alergiím. Pohlazení pro Vaši pleť i duši.


Vonný profil — velmi jemný bylinný, individuálně upraven dle případných alergií

Masáž — velmi jemná, zklidňující a relaxační

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — citlivá reaktivní pleť s projevy ekzému a alergií, doporučujeme v i případě preferencí jemných vůní a neparfémované kosmetiky

Délka procedury — 140 min

Cena — 2800 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Deep

Ceremoniál pro Vaši pleť i duši doprovázený medicínou ceremoniálního kakaa, sílou bylin, krystalů a vykuřovadel za zvuků meditační hudby. Nechte se hýčkat a vnímejme všemi smysly náš nejdelší ceremoniál s přesahem.


Vonný profil — delikátní kořeněný a uzemňující, navozující pocit hlubokého uvolnění a meditace

Masáž — intenzivně uvolňující a relaxační

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 18+

Typ pleti — všechny typy pleti

Délka procedury — 160 min

Cena — 3200 Kč

PLEŤOVÝ CEREMONIÁL

Symphony — LIMITKA PODZIM/ZIMA

Zážitková symfonie ojedinělých vůní, hudby a relaxace. Přijďte se prohřát, zpomalit, uvolnit a ladit se na podzim a zimu. Vzaly jsme to nejlepší z těchto ročních období a vše prolnuly v neopakovatelný požitek pro Vaše smysly. Součástí je zcela výjimečná technika bio medové masáže.


Vonný profil — vůně podzimu, jablek, medu, lesa, spadaného listí, ohně, zimy, cukroví, oříšků, perníku, Vánoc...

Masáž — uvolňující a harmonizační

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, medová masáž a peeling, maska, závěrečná péče pleti a rtů, napářka vlasové pokožky, masáž hlavy a vlasová kúra, lázeň rukou/chodidel, masáž a zábal rukou/chodidel, nápoj, krystaloterapie, fototerapie, očista vykuřovadly

Doporučený věk — 18+

Typ pleti — všechny typy pleti vyjma citlivé

Délka procedury — 140 min

Cena — 2800 Kč

Kosmetické rituály

Pleťové rituály jsou kratší kosmetická ošetření cílená na základní potřeby pleti. Jedná se o pleťové minimum, které je dobré ji dopřát.

Veškeré rituály jsou unikátně sestavenou kosmetickou péčí plnou bylin a aktivních rostlinných ingrediencí nejvyšší kvality. Součástí je autorská masáž a kosmetické procedury jež jsou v souladu s přirozenými funkcemi Vaší pokožky.

Celé ošetření doprovází cíleně zvolená linie navazujících botanických vůní, které vnímáme jako důležitou součást, provází celé ošetření a podporují komplexnější účinek procedury.

Oproti ceremoniím není součástí procedury péče o dekolt, ruce, nohy a vlasovou pokožku.

Najděte si chvilku. Dopřejte pleti beauty rituál.

KOSMETICKÝ RITUÁL

Lift — NOVINKA

Liftingová péče plná vzácných aktivních ingrediencí s efektem přírodního botoxu. Zažijte patentované non toxic ingredience s prokázaným účinkem na vlastní pokožku.


Vonný profil — květinový, ovocný, šťavnatý

Masáž — liftinová, konturovací, stimulující

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, obličejová masáž, peeling, maska, fototerapie, zapracování sér galvanickou terapií s 24K zlatem, závěrečná péče

Doporučený věk — 18+

Typ pleti — všechny typy pleti, zejména zralá či s prvními projevy stárnutí, vyjma pleti citlivé a trpící kuperózou

Délka procedury — 70 min

Cena — 1700 Kč

KOSMETICKÝ RITUÁL

Slow — NOVINKA

Bohatá péče a výživa harmonizuje a navrací pleť do rovnováhy. Relaxace plná hladivých vůní. Dovolte si zpomalit a dopřejte Vaší pleti vše potřebné.


Vonný profil — hřejivý, teplý

Masáž — uklidňující, harmonizační, relaxační

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, obličejová masáž, peeling, maska, zapracování sér drahokamy, závěrečná péče

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — všechny typy pleti, zejména suchá, mdlá, potřebující rozjasnit, v případě pnutí, lišeje či šupinek na pleti.

Délka procedury — 70 min

Cena — 1700 Kč

KOSMETICKÝ RITUÁL

Clean

Základní hloubkové čištění na míru aktuálním potřebám jakékoli pleti. Celý rituál je efektivně zacílen na očistu pokožky a její následnou regeneraci a zklidnění. Zbavte se nepotřebného a vykročte vstříc novému.


Vonný profil — bylinný, unisex

Masáž — stimulující, prohřívací, pročišťující

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, oil cleansing method, obličejová masáž, peeling, maska, fototerapie, závěrečná péče

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — všechny typy pleti, zejména problematická, aknózní a inklinující k ucpávání pórů.

Délka procedury — 70 min

Cena — 1700 Kč

KOSMETICKÝ RITUÁL

Back — NOVINKA

Speciální ošetření zad, ramen či dekoltu zaměřené na hloubkové čištění a ošetření akné v této oblasti a následnou regeneraci. Napomáhá prevenci jizev po akné. Vhodné kombinovat s pleťovými procedurami, například Clean či Detox.


Vonný profil — bylinný, unisex

Masáž — stimulující, pročišťující

Procedury — napářka, pěnové čištění, hloubkové čištění, peeling, maska, zapracování sér galvanickou terapií s 24K zlatem, fototerapie, závěrečná péče

Doporučený věk — 15+

Typ pleti — problematická, aknózní a inklinující k ucpávání pórů.

Délka procedury — 40 min

Cena — 900 Kč (samostatně bez předchozí pleťové procedury 1100 Kč)

KOSMETICKÝ RITUÁL

Teen

Zábavný pleťový rituál pro dospívající slečny i chlapce zaměřený na první jemné čištění a vytvoření správného návyku netoxické péče o pleť. Pravidelná péče nemusí být nuda.


Vonný profil — šťavnatý, sladký, bylinkový

Masáž — velmi jemná, svižnější a zábavná

Procedury — pleťová napářka, hloubkové čištění, obličejová masáž, maska, závěrečná péče

Doporučený věk — 10-15 let

Typ pleti — mladistvá, dívčí i chlapecká, s prvními projevy ucpávání pórů

Délka procedury — 50 min

Cena — 1100 Kč 

Celostní přístup

Věříme v moudrost našeho těla i pokožky a jeho přirozené procesy a provázanost. Holisticky na úrovni botanických znalostí i aromaterapie Vám pomáháme celostním přístupem vyléčit problémy na pleti, těle i duchu.

Botanické znalosti

Síly bylin a rostlinných ingrediencí využíváme na úrovni botanických znalostí. Jednotlivé procedury na sebe navazují tak, aby spolu rostlinné ingredience synergicky spolupracovaly a podpořily se navzájem v účincích na pleti.

Aromaterapie

Každý ceremoniál doprovází cíleně zvolená linie navazujících botanických vůní, které vnímáme jako důležitou součást, provází celé ošetření a podporují komplexní účinek procedury a obohacují jej o aromaterapeutický zážitek.

Netoxická kosmetika

Jsme jediný striktní kosmetický salon, kde o Vás pečujeme pouze non toxic produkty a ctíme přirozené principy a funkce pokožky. Pokud tedy o svou pleť pečujete dle zásad non toxic, nemusíte mít strach k nám zavítat. Jsme na stejné vlně a složení čteme za Vás.

Individuální přístup

Žádná z ceremonií není stejná. Na začátku každé z nich probíhá konzultace pleti, na základě které se upraví volba vhodných kosmetických přípravků. O každou pleť je tak pečováno skutečně správnými a vhodnými ingrediencemi, které mají potenciál a vhodné benefity právě pro Vaši pokožku.

V případě, že jste našimi klientkami a prošly jste si individuální konzultací s Petrou, je možné přirozeně navázat na výstup z této konzultace.

Udržitelnost

Víme, že non toxic životní styl není jen o složení kosmetiky. Ctíme jej proto i napříč celým vedením salónu, o který se staráme v souladu s ekologií a zero waste. Jednorázové pomůcky používáme jen tam, kde je to skutečně nutné v souladu s hygienickými nařízeními.

Naše značky

Hýčkáme Vás pečlivě vybranými kosmetickými non toxic produkty značek Alma, Anela, Aroma ateliér, dieNikolai, Florentine, Florihana, Indívo, Inlight, Jagaia, Mylo, Omorfia, Sonnentor, Weleda, Wooden Spoon a mnoha dalšími.

Vegan a Cruelty free

Veškeré produkty, které používáme, jsou zcela přírodní a netestováné na zvířatech. Dále nabízíme možnost veganského ošetření, při kterém u některých procedur nahradíme produkt, obsahující včelí vosk veganským.

Energetická očista

Protože nejsme jen klasický kosmetický salón, ale místo, kde se ženám dopřává uvolnění a odpočinku, o prostor se staráme i z energetického hlediska. Po každé klientce salón energeticky čistíme za pomocí soli, vykuřovadel a krystalů. Jsou to právě ty detaily, které z Non Toxic Beauty dělají oázu, kde se cítíte jako v ráji.

Každé ošetření je zážitkem

Každý ceremoniál je jedinečný a to nejen díky Vám. Pokaždé se můžete těšit na jiné vůně, vjemy a byliny, se kterými Vás opečujeme. Součástí je vždy jiná autorská masáž s promyšleným kosmetickým efektem na pleť.

Biobavlněný textil

Pečujeme o Vás výhradně bio bavlněným textilem, který pereme pracími prostředky značky Sonett vhodnými i pro ekzematiky a alergiky.

Péče o ekzematiky

Vytvořili jsme unikátní pleťový ceremoniál přímo určený pro ekzematiky a majitele alergické a reaktivní pokožky. V této proceduře jsme se vyhnuli rostlinným alergenům a naopak volili ingredience zklidňující, regenerační a blahodárné právě pro tento typ pleti. Na začátku procedury navíc probíhá konzultace pleti a počítá se s případnou úpravou ceremonie dle potřeb a alergií. Textil, který používáme během procedur je z biobavlny a praný nedráždivými pracími prostředky Sonett bez vůně.

Kdo jsme?

Vesmír nás dal dohromady a tak jsme spojily síly. Snoubíme non toxic přístup k pleti a botanické znalosti s profesionální kosmetickou praxí a touhou Vás rozmazlovat. V souladu s přírodou. S Vámi. S láskou.

— Petra a Nikol

Genius loci

Náš wellness salon sídlí v samém srdci Plzně. Jedinečné genius loci historického domu z 15. století, stojícím na gotických základech, které jsou přímo propojeny s plzeňským historickým podzemím.

Úžasnou atmosféru a energii místa podtrhnou původní kamenné zdi, trámová konstrukce stropů a teplá masivní dubová podlaha.

Non Toxic Beauty je fúzí moderního kosmetického přístupu, interiérového minimalismu s ryzí historií a návratem k bylinám a důvěře v přírodu a její sílu.

Kosmetický salon
Non Toxic Beauty

Bezručova 25
301 00 Plzeň 3 – Vnitřní Město

Otevírací doba dle objednaných klietek.

+420 792 651 441
beauty@nontoxiclife.cz

Chcete zažít pleťovou ceremonii na vlastní kůži?

Rezervujte si svůj termín na telefonním čísle +420 792 651 441 nebo na emailu beauty@nontoxiclife.cz