Informace před objednáním

Dobré vědět před objednáním

V případě pleťových ceremoniálů počítejte s lázní nohou nebo rukou (dle Vašich preferencí a kontraindikací), je proto dobré přijít v pohodlném, volném oblečení či je možnost vysvléct se do bavlněné plachty a županu.

Volitelná součást ceremoniálů je aplikace sér do pokožky hlavy a vlasů. S olejem na hlavě odcházíte, necháváte jej pár hodin působit a následně doma vymyjete. Je dobré počítat se zamaštěním vlasů. V případě, že o tuto část procedury nebudete mít zájem, vynecháme jí.

Platba procedur a dárkových voucherů

V Non Toxic Beauty přijímáme platby v hotovosti či okamžitým převodem přes QR kód. Stejným způsobem lze platit za procedury i dárkové vouchery.

V případě nákupu dárkových voucherů do Non Toxic Beauty na kamenné prodejně Non Toxic Life platí stejné způsoby platby jako na salonu, tedy nelze platit kartou přes platební terminál.

Storno podmínky

Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete dostavit na Vámi objednaný termín a nepodaří se Vám jej nejlépe udat kamarádce, mamince či někomu známému, je nutné nám o tom dát vědět.

Ještě před Vaším příchodem do salónu probíhají přípravy na proceduru (příprava masek, peelingů, bylinných napářek a mnoho dalšího). V případě, že nám termín neodhlásíte, veškerá kosmetika a byliny se připravují zbytečně a musíme je vyhodit, což je kromě neekonomického a neekologického aspektu, také projev neúcty vůči přírodě, která nám tyto dary dává a nerespektující vůči Nikol, která si na Vás vyhradila čas a termín již nikomu jinému nenabídne.

Zrušení termínu více než 48 hodin předem – bez poplatku.

Zrušení termínu 48 hodin a méně předem – platba 50% ceny procedury na pokrytí nákladů spojených se zmařenou procedurou.

Nedostavení se na proceduru bez zrušení termínu – platba 100% ceny na pokrytí nákladů spojených se zmařenou procedurou plus na kosmetiku, která se před procedurou zbytečně připravuje a následně likviduje.