Zažijte nový způsob odpočinku — nezapomenutelný den plný vůní, non toxic kosmetiky, inspirace, léčivých bylin a selfcare.

Představte si den, který věnujete pouze sami sobě...

Užijete si čas plný aktivního odpočinku, tvoření a inspirace.

Necháte se opečovat a hýčkat.

Načerpáte zajímavé informace a odnesete si něco voňavého pro radost.

Kosmetická procedura
Přednáška
Aromaterapie
Workshop
Ceremoniální kakao
Bio občerstvení a nápoje

Co Vás čeká?

Beauty Day je koncept inspirativních setkání v malém kruhu žen, která jsou důmyslně propojená skrze zajímavá témata, workshopy, aromaterapii, wellness procedury, bylinky a mnoho dalšího.

Jedná se o harmonizující čas, který prožijete v krásné atmosféře botanického salonu z 15. století a načerpáte zde energii a poznáte inspirativní hosty.

Získáte praktické tipy a triky, jak pečovat nejen o svou pleť, ale i tělo a mysl a vyrobíte si nejen pleťové produkty z těch nejkvalitnějších non toxic ingrediencí.

Rozmazlíme Vás procedurami plnými bylin a delikátních rostlinných ingrediencí, které jsou běžně součástí pouze našich autorských ceremoniálů.

Zapojíme všechny Vaše smysly. Těšit se můžete na léčivou hudbu, aromaterapii, bio nápoje a občerstvení či ceremoniální kakao.

BEAUTY DAY

Letní selfcare — 21/07/24

Zažij energii a vůně léta jinak! Načerpej praktické informace na téma letní skincare. Vytvoř si luxusní pleťové produkty. Nech se hýčkat salónními procedurami a okus delikátní non toxic péči. Ochutnej ceremoniální bio kakao, nápoje a občerstvení. To vše v energeticky nabitém prostoru salonu Non Toxic Beauty.


Edukace —  správná letní skincare, prevence a řešení pleťových problémů v/po létě, zdravé slunění a regenerace, fototoxicita éterických olejů

Workshop —  letní pleťové sérum s antioxidanty, zklidňující sos péče po slunění a při spálení

Procedury — pleťová maska s bylinnou napářkou / lázeň, masáž a zábal nohou / pleťová masáž

Průvodci —  Petra a Nikol

Termín —  21/07/24 od 13 hod

Délka trvání —  5 až 6 hodin

Cena —  2500 Kč / osoba

Cena zahrnuje — individuální péče průvodců, kosmetické ošetření po dobu 30 min, přednáška, čerstvé kvalitní ingredience, obaly a recepty pro výrobu non toxic kosmetiky, bio občerstvení a nápoje, bio ceremoniální kakao

Chcete zažít Beauty Day?

Rezervujte si svůj termín na telefonním čísle +420 792 651 441 nebo na emailu beauty@nontoxiclife.cz

Kdo jsme?

Vesmír nás dal dohromady a tak jsme spojily síly. Snoubíme non toxic přístup k pleti a botanické znalosti s profesionální kosmetickou praxí a touhou Vás rozmazlovat. V souladu s přírodou. S Vámi. S láskou.

— Petra a Nikol

Genius loci

Náš wellness salon sídlí v samém srdci Plzně. Jedinečné genius loci historického domu z 15. století, stojícím na gotických základech, které jsou přímo propojeny s plzeňským historickým podzemím.

Úžasnou atmosféru a energii místa podtrhnou původní kamenné zdi, trámová konstrukce stropů a teplá masivní dubová podlaha.

Non Toxic Beauty je fúzí moderního kosmetického přístupu, interiérového minimalismu s ryzí historií a návratem k bylinám a důvěře v přírodu a její sílu.

Kosmetický salon
Non Toxic Beauty

Bezručova 25
301 00 Plzeň 3 – Vnitřní Město

Otevírací doba dle objednaných klietek.

+420 792 651 441
beauty@nontoxiclife.cz