Na co se můžete těšit?

Celostní přístup

Věříme v moudrost našeho těla i pokožky a jeho přirozené procesy a provázanost. Síly bylin a rostlinných ingrediencí využíváme na úrovni botanických znalostí i aromaterapie a pomáháme Vám celostním přístupem vyléčit každý problém na pleti, těle i duchu.

Netoxická kosmetika bez kompromisů

Jsme jediný striktní kosmetický salon, kde o Vás pečujeme ryze non toxic produkty. Pokud tedy o svou pleť pečujete dle zásad non toxic, nemusíte mít strach k nám zavítat. Jsme na stejné vlně a složení čteme za Vás.

Udržitelný salón

Víme, že non toxic životní styl není jen o složení kosmetiky. Ctíme jej proto i napříč celým vedením salónu, o který se staráme v souladu s ekologií a zero waste. Jednorázové pomůcky používáme jen tam, kde je to skutečně nutné v souladu s hygienickými nařízeními.

Každé ošetření je zážitkem

Každý ceremoniál je jedinečný a to nejen díky Vám. Při každém se můžete těšit na jiné vůně, vjemy a byliny, se kterými Vás opečujeme. Součástí je vždy jiná autorská masáž s promyšleným kosmetickým efektem na pleť.

Bio bavlněný textil

Pečujeme o Vás výhradně bio bavlněným textilem, který pereme pracími prostředky značky Sonett vhodnými i pro ekzematiky a alergiky.

Péče o ekzematiky

Vytvořili jsme unikátní pleťový ceremoniál přímo určený pro ekzematiky a majitele alergické a reaktivní pokožky. V této proceduře jsme se vyhnuli rostlinným alergenům a naopak volili ingredience zklidňující, regenerační a blahodárné právě pro tento typ pleti. Na začátku procedury navíc probíhá konzultace pleti a počítá se s případnou úpravou ceremonie dle potřeb a alergií. Textil, který používáme během procedur je z biobavlny a praný nedráždivými pracími prostředky Sonett bez vůně.

Individuální přístup

Žádná z ceremonií není stejná. Na začátku každé probíhá konzultace pleti, na základě které se upraví volba vhodných kosmetických přípravků. O každou pleť je tak pečováno skutečně správnými a vhodnými ingrediencemi, které mají potenciál a vhodné benefity právě pro Vaši pokožku.

V případě, že jste našimi klientkami a prošli jste si individuální konzultací s Petrou, je možné přirozeně navázat na výstup z této konzultace.

Naše značky

Hýčkáme Vás pečlivě vybranými kosmetickými non toxic produkty značek Anela, Aroma ateliér, Florihana, Indívo, Omorfia, Mylo, Jagaia, Inlight, Weleda.

Energetická očista

Protože nejsme jen klasický kosmetický salón, ale místo, kde ženy se ženám dopřává uvolnění a odpočinku, o prostor se staráme i z energetického hlediska. Po každé klientce salón energeticky čistíme za pomocí soli, vykuřovadel a krystalů. Jsou to právě ty detaily, které z Non Toxic Beauty dělají oázu, kde se cítíte jako v ráji.

Aromaterapeutický přesah

Každý ceremoniál doprovází cíleně zvolená linie navazujících botanických vůní, které vnímáme jako důležitou součást, provází celé ošetření a podporuje komplexní účinek procedury a obohacuje jej o aromaterapeutický zážitek.